• Bilecik10 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
DAVAMIZIN DA, LİDERİMİZİN DE YANINDAYIZ
14 Ekim 2017 Cumartesi 14:56

DAVAMIZIN DA, LİDERİMİZİN DE YANINDAYIZ

Seçildiği günden beri kıt imkânlarla yaptığı hizmetler ile ilimizin en az nüfuslu ilçesi Yenipazar’ın çehresini değiştiren Belediye Başkanı İlhan Özden, partisinde yaşanan çalkantılı durumlara bakmadan, hizmetlerine devam ediyor.

Geçtiğimiz gün kendisiyle bir telefon görüşmesi gerçekleştirdiğimiz Yenipazar’ın MHP’li Belediye Başkanı İlhan Özden,  Parti değiştirmeyi düşünüyormusunuz sorumuza , “Ben Davamın da, Liderimin de  yanındayım” dedi.

 Kendisinin küçük yaşlardan beri ülkücü olduğunu, ülkücü olarak da MHP’nin içinde sonuna kadar yer alacağını söyleyen Başkan İlhan Özden, “Küçük yaşlarda tanıştığım Ülkü ocakları sayesinde bir Türk Milliyetçisi olarak MHP’de yer aldım ve Yenipazar ilçeme belediye başkanı seçildim. MHP’si çatısı altında da belediye başkanı olarak hizmetlerime devam ediyorum. Ben seçimler öncesinde aday olurken ve MHP’den aday oldum. Başta partimize, Genel Başkanımıza ve bizlere güvendiği için bu göreve seçtiler. Ben ve Belediye meclis üyelerimiz hem davamızın, hem de liderimizin  yanındayız. Bizler nerde soyunduysak orada giyinen insanlarız. MHP adayı olduğumuz için oy veren seçmenlerimizin vebali var bizlerin üzerinde. Bizler bu vebali terk edemeyiz, silkeleyip bir kenara atamayız. MHP’si Rahmetli Başbuğumuz Alpaslan Türkeş beyin temellerini attığı, liderimiz Devlet Bahçeli ile Devlet yönetiminde söz sahibi olduğu bir partidir. Bizler de Ülkücü olarak tek adres olarak MHP’yi tanıdık, MHP’yi bildik. Türk Milliyetçiliği misyonunu devam ettiren tek parti MHP’sidir.  Bizler sonuna kadar partimizdeyiz, davamızın içerisindeyiz. Yenipazar’a hizmetimizi MHP’li belediye başkanı ve belediye meclis üyeleri olarak devam ettireceğiz” dedi. 

Kaynak: Mehmet Erdem
Bu haber toplam 1605 defa okunmuştur
YORUMLAR
Ebutalip Dursun
Meral akşenere geçenler tarih sahnesinden vesiyasetten silinecekler MHP nin ölüsu barajı geçer chp den gelip biz MHP liyiz diyenler gidiyor özü kalıyor daha iyi olacak Devlet bahçeli iyi yolda saygılar
16 Ekim 2017 19:51
176.238.14.47
2. MANŞET
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Osmaneli Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 228 461 54 65 | Haber Yazılımı: CM Bilişim