• Bilecik21 °C

MEHMET ERDEM / Yazı İşleri Müdürü

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MEHMET ERDEM / Yazı İşleri Müdürü

SEÇİMLER BİR KÜLTÜR FAALİYETİDİR

28 Ocak 2019 Pazartesi 16:49

TBMM Başkanı ve Ak Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, eski Başbakan Binali Yıldırım’ın, İstanbul’a aday olduktan sonra TBMM başkanlığından istifa edip emteyeceği günblerdir konuşuluyor. Sayın Binali Yıldırım istifası ile ilgili bir açıklamasında, “Yerel seçimler siyasi bişr faaliyet değildir” deyiverdi. 
Yıllarca siyaset yaptım, İlçe Başkanlığı, İl Başkanlığı yaptım. Yaklaşık 20 yerel ve genel seçimde faaliyet gösterdim. Bu yaşıma kadar yaptıklarımı siyasi faaliyet zannediyordum. Meğer benim ilçe ve il başkanı olarak seçimlerde yaptığım siyasi bir faaliyet değilmiş. Düşündüm de benim yaptıklarım, spor faaliyetine mi? Kültür Faaliyetine mi? Ticari bir faaliyete mi?, yoksa mikrofonu elime alıp konuşmaya başladığımda müzikal bir faaliyete mi giriyor? Hala çözebilmiş değilim!!! 
CENNETE GİRMENİN YOLU
TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz’ın Sivas’ta partisinin adayına oy isterken kullandığı sözler toplumun dikkatinden kaçmadı. Yılmaz, "Hilmi Bilgin'e vereceğiniz destek, yarın ruz-i mahşerde (kıyamet günü) beraat belgelerinizden (kurtuluş) biri olacak diye düşünüyorum” dedi.
Kıyamette defterlerin dağıtıldığı günde Ak Parti’ye oy verenlerin defterlerine bakılmayacak. Defteri almaya gidenler, Ak Parti’ye verdikleri oy pusulasını görevli meleğe gösterdiklerine, doğrudan cennete. Demek ki İsmet Yılmaz’a göre Cennete girmek bu kadar basit. Vur Mührünü Ak Parti’ye, sorgusuz sualsiz doğrudan Cennete!!!
MÜZMİN MUHALEFET CHP
Tanıdığım ve bildiğim kadarıyla Osmaneli ilçemizde epeyce Şiir’le ilgilenen ve Şiir yazan arkadaşımız var. Gelen talep üzeriene de Osmanelili Şairlerimizin Şiirlerini haftada bir gün Gazetemzide yayınlamaya karar verdik. Bununla ilgili bir haber yaptık. Birçok kişi bu kararımızı olumlu karşılarken yalnız ca bir CHP’li arkadaş karşı çıkmış. Vallahi şimdi daha iyi anlıyorum bu CHP’nin yıllardır neden iktidar olamadığına. Hadi iktidarın her yaptığına karşı gelip muhalefet ediyorsunuz da. Yahu bir gazetede ki şiir köşesine de muhalefet edilmez ki!!!

 

Bu yazı toplam 1278 defa okunmuştur.
YORUMLAR
YERİNDE BİR HABER
ALI TAYAR
BUNDAN DAHA GÜZEL YORUM YAZILMAZ KUTLARIM OSMANELİ YILDIZINITARAFSIZ HABER USTASI BİLENİ
30 Ocak 2019 Çarşamba 09:41
176.237.160.114
makedonyayı abdest al oyle an
mutiş ali
mehmet bey sizi her zaman taktir ediyorum bu güzel yazınız ders alınacak ve doğru yolu seçme önerilerıdir kutlarım osmaneliye şeref verdiniz hele makedonyayı pis ağzina alanı allah af etmez ataturk nereli inönün ailesi nereli biz nereliyiz i. m. gökçe dosyaları açıklansın
29 Ocak 2019 Salı 13:47
176.237.174.202
KİMLERE KALDIK AZ KALDI
ESKI AKP Lİ
SAYIN BAKAN BEN HER TÜRLÜ REZALETİ ŞLEDİM HARAM YEDİM ARKABAHÇEYİ DOYURDUM YETİM HAKKI YEDİM 3 E ALDİM 1O NA SATTIM BU SEÇİMDE SÖZ O MELEKLERE SUNACAĞIMIZ PUSULAYI VER SÖZ SEN HANGİ PARTİYE VER DERSEN O PARTIYE YÖNELİRİM CENNET NE KADAR UCUZMUŞ BE ..............
29 Ocak 2019 Salı 13:38
176.237.174.202
2. MANŞET
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Osmaneli Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 228 461 54 65 | Haber Yazılımı: CM Bilişim