• Bilecik0 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ÖRNEK OLACAK KARAR
19 Temmuz 2017 Çarşamba 15:31

ÖRNEK OLACAK KARAR

KURULUŞUN VE KURTULUŞUN BEŞİĞİ BİLECİK’Lİ SİYASETÇİLERDEN ÖRNEK OLACAK KARAR

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği görevinde iken, Bilecik’e Vali olarak atanan Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Kocaeli ile Bilecik arasında yakınlaşma sağlarken, Bilecik siyasetinin de bir araya gelmesini sağladı. 
Vali Büyükakın’ın Bilecik’e atanması ile birlikte artan ziyaretçilerine, Kocaeli siyasetinin il başkanları da eklendi. Geçtiğimiz gün Vali Tahir Büyükakın’a hayırlı olsun ziyaretine gelen Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay, MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, DP Kocaeli İl Başkanı Mustafa Nazlıgül, SP Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelik ve DSP İl Kocaeli İl Başkanı Halim Dedeoğlu Bilecik siyasetinin il başkanları karşıladı. Ak Parti Bilecik İl Başkanı Fikret Karabıyık, CHP Bilecik İl Başkanı Metin Yaşar, MHp Bilecik İl Başkanı Mehmet Karuk, DP Bilecik İl Başkanı Sezai Balta, SP Bilecik İl Başkanı Seyfettin Tıkız ve BBP Bilecik İl Başkanı Murat Önal karşılamada hazır bulundular. Kocaeli ve Bilecik siyasi parti il başkanları bir araya gelerek, Vali Tahir Büyükakın’ı hep birlikte ziyaret ettiler. Vali Büyükakın’ın ev sahipliğinde akşam yemeği yiyen il başkanları, Kocaeli ve Bilecik arasındaki dayanışmayı, iki il arasındaki bağların kuvvetlendirilmesi yönünde çalışma yapılmasına karar verdiler. 
Kocaeli’nde 13 ay önce başlatılan bir geleneğin Bilecik’te de yerine getirilmesine karar veren İl Başkanları, her ay bir il başkanının ev sahipliğinde bir araya gelecekler. 

Kaynak: Mehmet Erdem
Bu haber toplam 975 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
2. MANŞET
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Osmaneli Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 228 461 54 65 | Haber Yazılımı: CM Bilişim