BOZÜYÜK TSO’DAN ESKİ BAKAN ŞEKER’E GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

BOZÜYÜK TSO’DAN ESKİ BAKAN ŞEKER’E GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası yöneticileri ilçemizde uzun süre siyaset dünyasının renkli kişiliklerinden olan tanınmış iş adamlarımızdan Devlet...

A+A-

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası yöneticileri ilçemizde uzun süre siyaset dünyasının renkli kişiliklerinden olan tanınmış iş adamlarımızdan Devlet eski Bakanı Sayın Bahattin Şeker’i makamlarında ziyaret ettiler.

Bir süre önce ciddi bir kalp operasyonu geçiren Bahattin Şeker sağlığına kavuşarak işinin başına döndü. Bu vesileyle Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası yöneticileri Mart ayı olağan Meclis toplantısının ardından Sayın Bahattin Şeker’e işyerinde geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.

Görüşmeye Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odasını temsilen Meclis Başkanı Mehmet Doğan Tunç Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri katıldılar.

Görüşme sırasında Sayın Bahattin Şeker tüm mücadelemizin sivil toplum kuruluşlarımızla birlikte Bozüyük için olduğunu ve bu mücadelemizin devam edeceğini vurguladı.

İlçemizden yetişmiş şu anda çok önemli görevlerde bulunan bürokrat ve işadamlarımızın olduğunu ifade eden Şeker bu insanlarla da bir şekilde bir diyaloğa geçilerek Bozüyük için ortak çalışmalar yapılabileceğini ifade etti.

Aynı zamanda ilçe ekonomisinin hareketliliği için özellikle üniversite konusunda yeni yatırımlara ihtiyaç olduğunun üzerini çizen Şeker bu konuda Yerel Belediyemiz Kaymakamlık ve sivil toplum kuruluşlarımızla birlikte ortak çaba ve girişimlerin sonuç getireceğini ifade ettiler.

bozuyuk-tso’dan-eski-bakan-seker’e-gecmis-olsun-ziyareti.jpg

Aynı konuyla ilgili olarak Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent ise Sayın Bahattin Şeker’e şahsı ve Oda Yöneticileri adına Geçmiş olsun dileklerini ilettikten sonra ilçemizde üniversite anlamında yeni yatırımlara ihtiyaç olduğunun ve bu konuda çalışmaların yürütüldüğünü özellikle Rektör hocanın da bu konuda istekli olduğunun altını çizdiler aynı zamanda Levent yakın zamanda Kaymakam Bey ile de yaptıkları istişare sonucunda  İlçemizde yatırımları olan büyük Sanayi Kuruluşlarının da desteğini alarak ilçemize bir Yüksekokul ya da bir Teknik Meslek Lisesi kazandırılması yönünde girişimler için olumlu adımların atılmaya başlandığını ifade ettiler. Karşılıklı görüşmelerin sonrasında toplu fotoğraf çekiminden sonra ziyaret sona erdi.

Bu haber toplam 1588 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.