• Bilecik12 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
OSMANELİ SU SPORLARI MERKEZİ OLACAK
09 Temmuz 2019 Salı 16:54

OSMANELİ SU SPORLARI MERKEZİ OLACAK

Yaz sıcaklarının bastırması ile birlikte Osmaneli ilçesinde de yüzme havuzuna rağbet her geçen gün artıyor. Şu anda mevcut havuzun yeterli olmadığını, yeni bir havuza ihtiyaç olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Münür Şahin, kadınlar için ayrı bir yüzme havuzu planladıklarını söyledi. Osmaneli’nin yakın bir zamanda su sporları merkezi olacağını belirten başkan Şahin, Osmaneli ilçesine yatırım yapan, bire beş kazanır ifadelerine yer verdiği açıklamasında;  “Bilecik ilinde Yaz mevsiminin en uzun olduğu ilçe Osmaneli. Bu avantajımıza Sakarya nehri ve ona ilçemiz sınırları içinde katılan Göksu, Göynük Suyu, Karasu ayrı bir değer katıyor. Suyun ve sıcağın en fazla olduğu Osmaneli çok yakında Bilecik ilinin yüzme ve su sporları merkezi olacak.
Son beş yılda yaptığımız yatırımlar ile konut Üretiminde özel sektörle birlikte rekorlar kırdık. Osmaneli değeri en fazla artan ilçemiz. Bozüyük’ten sonra Bilecik ilinin en büyük ilçesi. Osmaneli bu dönemde büyüyecek ve yükselen değer olacak. Osmaneli’den Konak alan, yatırım yapan, turistik tesis kuran, sanayi parseli alıp yatırım yapan bire beş kazanacak. Büyüyen, gelişen ve hızla değer kazanan bu kentte yatırım zamanı. Yaşam kalitesinin tavan yaptığı ilçemiz tercih edilen, ömür uzatan kent. Tüm yatırım araçları içinde Osmaneli'ye yatırım en karşı alternatif. Her yıl, bir sonraki yıl için pişmanlık duymamanız için Osmaneli'ne yatırım yapın.
Osmaneli Belediyesi yatırımlarınız için danışmanlık ofisi ile yatırımcının hizmetinde. Belediyemiz Osmaneli'de doğru yatırım yapmanız için size destek veriyor. Yatırımcılar şimdi Osmaneli çok değerli ve çok daha değer kazanmaya devam ediyor” dedi. 

osmaneli-su-sporlari-merkezi-olacak-3.jpg

 

Kaynak: Mehmet ERDEM
Bu haber toplam 967 defa okunmuştur
YORUMLAR
.
.
Sakarya Nehri kıyısına tarih şeridi projesi ne oldu ? Köprüsü sonrasına yeni yürüyüş yolu ve gölpark yapılacaktı. Millet Bahçesi denildi sonra ne oldu ? Hastane ve köprünün olduğu iki kıyının ortası bozuk çevre düzenlenmesi yetersiz. Sunpet'in olduğu alan. Belki yerine oturmasını bekliyorlardır.
İçmelerdeki botlarla gezen var mı?

Osmaneli konaklarını dışarıdan alan yatırımcı ya da restorasyonunu üstlenen var mı?
09 Temmuz 2019 Salı 19:25
77.111.247.194
.
.
Osmaneli'de hep bir şeyin merkezi oluyor diye manşet atılıyor ama bir şey olduğu da yok.
Sakarya kıyısında rafting olacaktı ne oldu? Birileri eğitim aldı sözde fotoğrafları broşürleri ve duvarları süsledi.
Su sporları başlangıç noktası yazıyor Sakarya Nehrinin kıyısında başladı mı ? Hayır. İçmeler'e botlarla gidilecekti ne oldu? Daha önce sakarya nehrini üzerinde tekne seferi olacaktı. Ne oldu?
09 Temmuz 2019 Salı 19:20
77.111.247.194
2. MANŞET
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Osmaneli Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 228 461 54 65 | Haber Yazılımı: CM Bilişim