• Bilecik22 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
OSMANELİ MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİNCE SATIŞI YAPILACAK TAŞINMAZMALLAR
02 Temmuz 2020 Perşembe 17:12

OSMANELİ MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİNCE SATIŞI YAPILACAK TAŞINMAZMALLAR

adsiz-001.jpgYukarıda nitelikleri, ihale gün ve saati belirtilen hazineye ait 2 adet taşınmaz malın 2886 sayılı Kanunun 45. maddesine göre Açık teklif usulü ile Milli Emlak Şefliğinde toplanacak komisyon tarafından ihalesi yapılacaktır

İhaleye iştirak etmek isteyenlerin, İhale başlangıç tarihine kadar yatıracakları geçici teminata ait makbuz veya teminat mektubunu, ikametgah senedi ve nüfus cüzdanı örneğini, özel kişiler adına vekaleten ihaleye girecek ise noterden alınacak vekalet, Tüzel kişilerden ise, kayıtlı bulunduğu odadan 2020 yılı içerisinde alınmış sicil kaydı, teklifte bulunacak kişilerin noterden tasdikli yetki belgesi ve imza sirküleri ile birlikte ihale saatinde komisyon huzurunda hazır bulunmaları ve bu belgeleri komisyona vermeleri gerekmektedir. .
Satılan taşınmazlardan KDV alınmayacak olup, satış tarihini takip eden yıldan itibaren beş yıl süre ile emlak vergisine tabi değildir
Şartneme ve ekleri mesai saatleri dahilinde ücretsiz olarak Osmaneli Milli Emlak Şefliğinde görülebilir.Postada meydana gelebilecek gecikmeler kabul edilmez.
Türkiye genelindeki ihale bilgileri "htp:www.milliemlak.gov.tr" internet adresinden öğrenilebilir Komisyon ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.
İLAN OLUNUR.   BN (18)

Bu haber toplam 2890 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
2. MANŞET
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Osmaneli Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 228 461 54 65 | Haber Yazılımı: CM Bilişim