• Bilecik20 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
OSMANELİ ESNAF VE SANATKARLAR ODASI BAŞKANI AYDIN YILDIZ
14 Temmuz 2017 Cuma 16:44

OSMANELİ ESNAF VE SANATKARLAR ODASI BAŞKANI AYDIN YILDIZ

“15 Temmuz 2016 da Yüce Türk Milleti, Mustafa Kemal Atatürk’ün söylediği gibiHâkimiyetin Yüce Türk Milletine ait olduğunukaranlık güçlere göstermiştir.

Osmaneli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Aydın Yıldız “Şükürler olsun ki milletimizin azmi ve kararlılığı sayesinde kısa bir süre içerisinde darbenin olumsuzlukları ve badireleri atlatılmıştır.” dedi.  Yıldız “15 Temmuz 2016 da Yüce Türk Milleti dünyada eşine az rastlanır bir kahramanlığa imza atmış ve Mustafa Kemal Atatürk’ün söylediği gibi Hâkimiyetin Yüce Türk Milletine ait olduğunu karanlık güçlere göstermiştir. 

Ahilik gelenek ve kültüründen gelen her zaman devletinin ve milletinin yanında yer alan, aileleri ve yanlarında çalışanlarla birlikte ülkemizin dörtte birini temsil eden esnaf ve sanatkârlarımız, nereden ve kimden gelirse gelsin, darbelere karşı dimdik ayakta olmuş ve ayakta olmaya devam edecektir.
Darbe girişimini takiben ülkemiz büyük bir travma ve sarsıntı geçirmiştir. Elbette ve tabiatıyla ekonomimiz de bu saldırıdan aynı şekilde olumsuz etkilenmiştir. Şükürler olsun ki milletimizin azmi ve kararlılığı sayesinde kısa bir süre içerisinde bu olumsuzluklar ve badireler atlatılmıştır. Esnaf ve sanatkârlar teşkilatı olarak, ülkemizin geleceğine güveniyor, uluslararası alanda ülkemizin hak ettiği en iyi yere, en kısa sürede ulaşacağına, en büyük gücün yüce milletimizin iradesi olduğuna inanıyoruz.
Bu duygu ve düşünceler ile Türk halkının ve tüm esnaf arkadaşlarımın 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününü kutluyor, Yüce Allah’tan Birlik ve beraberliğimizi bozmadan bize böyle bir acıyı bir daha yaşatmamasını diliyorum." dedi.

Bu haber toplam 2073 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
2. MANŞET
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Osmaneli Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 228 461 54 65 | Haber Yazılımı: CM Bilişim