• Bilecik19 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“ONU OSMANELİ’YE AK PARTİ TANITTI”
08 Mart 2019 Cuma 18:19

“ONU OSMANELİ’YE AK PARTİ TANITTI”

MV. Selim Yağcı; “Az nüfuslu ilçelerimizin belediyelerinin kendi kendilerine yetecek kadar güçleri ve bütçeleri yoktur. Bu nedenle Belediyecilik arkasında güç olmaz ise, lojistik destek olmaz ise zor bir iştir”

Ak Parti Osmaneli seçim bürosunun açılışını 08Mart 2019 Cuam günü Saat 14.00’da Ak Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı’nın katılımları ile yaptı.

Osmaneli Teyyare meydanındaki seçim açılışına Ak Parti Milletvekili Selim Yağcı, Ak Parti Osmaneli Belediye Başkan adayı Mustafa Kürek, Ak Parti Osmaneli İlçe Başkanı Kamil Can Yılmaz, partililer, kadın ve gençlik kolları katıldılar. Seçim Bürosu açılışına katılan Milletvekili Yağcı yaptığı konuşmada; “31 Mart tarihinde Yerel seçimlerimizi yapacağız. Bildiğiniz gibi Osmaneli ilçemizde 3 dönemdir Ak Parti Belediyeciliği vardır. Belediyecilik arkasında güç isteyen, lojistik destek isteyen bir şeydir. Bizim şehirlerimizin özellikle az nüfuslu ilçelerimizin belediyelerinin kendi kendilerine yetecek kadar güçleri ve bütçeleri yoktur. Bu nedenle Belediyecilik arkasında güç olmaz ise, lojistik destek olmaz ise zor bir iştir. Bizler üç dönemdir Ak düşünce ile Osmaneli ilçemize hizmet ettik. 31 Mart seçimleri öncesinde, aynı 2014 seçimlerinde olduğu gibi, aynı mekanizma bir karar verdi. Bu dönem Mustafa Kürek ile seçimlere girme kararı aldı. İnşallah sizlerin de desteği ile Mustafa Kürek’le çalışmaya ve Osmaneli’yi şahlandırmaya devam edeceğiz. Kendisi için olduğunda güzel diyenler, o mekanizmayı beğenenler, bugün kendileri olmadığı zaman “Beni Osmaneli Halkı İstiyor diyerek bir savsatayla başka bir yolculuğa devam etmek istiyorlar.

onu-osmaneline-ak-parti-tanitti-2.jpg

Onu Osmaneli halkına tanıtan Ak Parti İktidarıdır, Ak Parti Hükümetidir. O önce Ak Partinin rızasını, Ak Parti’nin helalliğini alacak ki ondan sonra halka gidecek. Bizler inanıyor ve güveniyoruz ki Osmaneli halkı bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da Ak Partimizle birlikte el ele gönül gönüle 2023 Osmaneli’sini inşaa edeceğiz. Bizler Mustafa Bey kardeşimizin arkasındayız. İnşallah teşkilatlarımız ile genel merkezimiz ile Cumhurbaşkanımız ile hep birlikte başaracağız. Birileri sevgiden, bağlılıktan bahsediyor. Ben Ak parti’ye döneceğim diyor. Bu kararın arkasında MYK’nun ve Sayın Cumhurbaşkanının imzası vardır. Hadi bizlerin hatırı yok, Ak Parti’nin hatırı yok, çok sevdiğini iddia ettiğin Sayın Cumhurbaşkanımızın da mı hatırı yok” dedi.

Konuşmanın ardından Seçim bürosunun açılışı gerçekleştirildi ve katılanlara pilav ayran ikramında bulunuldu. Daha sonra Milletvekili Yağcı, Belediye Başkan adayı Mustafa Kürek ve partililer kapalı pazarda esnaf gezisi yaptılar.

onu-osmaneline-ak-parti-tanitti-3.jpg
Kaynak: Mehmet ERDEM
Bu haber toplam 2758 defa okunmuştur
YORUMLAR
Sertaç hakan ekim
Aynen kapattı saha hayatta yokken. Münür Şahin vardı Osmanelide. Osmanelispiorda. Tekersan müdürü olarak her daim osmaneliye hizmetleri ve osmaneli insanına büyük katkıları olmuştuŕ. Siz hala neyin kafasındasınız sayın vekil
16 Mart 2019 15:29
178.245.94.252
Sayenizde
Bir garip
Çok yaratıcı ve akıllıca bir söylem bravo "sayemizde tanıdınız" müthiş olmuş, bu arada belediyenin sizin partinizden olmadığı takdirde "hizmet edemeyeceğini" söylemişsiniz gerçekten bu da çok düşünülmüş ve akıllıca bir söylem olmuş eğer bu söylemler doğru ise söyleyen arkadaşları tekrar tekrar kutlarım çok akıllıca ve özellikle de isminde adalet kelimesi olan bir partinin mensupları açısından bakıldığında da çok adil bir söylem olmuş...
12 Mart 2019 Salı 14:35
88.255.123.50
tanıyoruz
halkın sesi
bu halkı sayın yagcı hiçe saydı halk kimin hizmet senide osmaneli tanımıyor ben bu zamana kadar yapılmayan hizmeti 1 dönemde yapana bakarız halkın sesi hiçe saydın halk ka hizmete bakar osmaneli saygılar
10 Mart 2019 Pazar 17:26
95.10.154.213
2. MANŞET
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Osmaneli Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 228 461 54 65 | Haber Yazılımı: CM Bilişim