• Bilecik4 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
OEDAŞ’DAN CEVAP GELDİ
31 Ekim 2019 Perşembe 17:30

OEDAŞ’DAN CEVAP GELDİ

Geçtiğimiz Cuma günü Selimiye Köyü Muhtarının gazetemizde yayınlanan Elektrik kesintileri ile ilgili açıklamalarına OEDAŞ’dan cevap geldi. Osmanegazi Elektrik Dağıtım A.Ş. OEDAŞ’tan gazetmize gönerilen açıklamada; 
“OEDAŞ’a sesleniyorum, hangi çağda yaşıyoruz” başlığı ile yayınlanan haberinize dair sizleri bilgilendirmek istiyoruz.
 
Öncelikle bilmenizi isteriz ki bölgemizde bulunan şehirlerimizin en uzak noktalarından, kentlerin kılcal damarlarından bizlere değerli tecrübeleriyle birlikte vatandaşlarımızın taleplerini ilk ağızdan taşıyan tüm muhtarlarımızla periyodik toplantılar gerçekleştiriyor ve görüşlerini en üst düzeyde değerlendiriyoruz.
 
Haberinizde bahsi geçen Bilecik’in Osmaneli İlçesi Selimiye Köyü muhtarımızla da yaptığımız Muhtar Bilgilendirme Toplantılarımız kapsamında 18 Ekim’de görüşerek, Selimiye Köyü’nün altyapı talebini kayıt altına almış bulunuyoruz.
 
Yatırım Programı Kapsamında gerçekleştirdiğimiz çalışmalar nedeniyle Selimiye Köyü’nde 09.00 ile 18.00 saatleri arasında yapılan elektrik kesintisini de kendisine daha önce iletmiş bulunuyoruz. Kesintinin beş gün öncesinde Kurumsal İletişim Sorumlumuz tarafından muhtarımız bizzat telefonla aranarak bilgilendirilmiş ve köy sakinlerinin kesinti ile ilgili önlemleri alması için uyarıda bulunulmuştur.  
 
Altyapı çalışmaları başlamadan hemen önce muhtarımıza yine telefonla ulaşılarak bilgi verilmiştir. Gerçekleştirilen çalışmaların hemen ardından ise söz konusu bölgeye elektrik verilerek enerjiye kavuşturulmuştur.
 
Özellikle belirtmek isteriz ki bu bölge için tarihin en büyük altyapı yatırımlarından birini yapıyoruz. Bu yatırımlarla birlikte çok daha kaliteli ve kesintisiz hizmeti vatandaşlarımızla buluşturacağız. Yaptığımız trafo değişikliği de bu yatırımlar kapsamında olup var olan birçok sorunu kökünden çözme yolunda attığımız önemli bir adımdı.
 
Bu ve bunun gibi yatırımlarımızı tamamladıkça sizler de göreceksiniz ki hizmetlerimiz daha da mükemmelleşmeye başlayacak.
 
Sürecin gelişimi ile ilgili konuyu bilgilerinize sunarız.
 
Görüşlerinizin bizim için önemli olduğunu belirtir, kamuoyunun bilgilendirilebilmesi bakımından değerli desteklerinizi esirgemeyeceğinizi umarız. 
 
Saygılarımızla” denildi.

 

Kaynak: Mehmet ERDEM
Bu haber toplam 1325 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
2. MANŞET
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Osmaneli Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 228 461 54 65 | Haber Yazılımı: CM Bilişim