• Bilecik19 °C

MÜNÜR ŞAHİN

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MÜNÜR ŞAHİN

O GÜNLER ÇOK YAKINDIR

13 Ağustos 2018 Pazartesi 17:28

Biz Türk’leri savaşlarla yok edemediniz.
Kurla, ekonomiyle bunu başaramazsınız.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün yolunda, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ABD ve emperyalist ülkelere karşı milli duruş sergiliyor ve hadlerini bildiriyor.
Atatürk ve silah arkadaşları emperyalizme karşı savaştı ve direndi. Bağımsız Türkiye Cumhuriyeti kuruldu ve emperyalist işgalci ülkelere dersi verildi.

Bu gün yine başta ABD olmak üzere AB ülkeleri ve emperyalistler darbeyle yapamadıklarını ekonomi üzerinde oynayarak gerçekleştirmeye çalışıyorlar.
Hep birlikte bu saldırıları da yok edeceğiz. Emperyalizme dersini vereceğiz.
Bu ortamda bile milli duruş sergileyemeyen ve ekonomimizi bozmak için kurlar üzerinden başta ABD olmak üzere dış güçler tarafından yapılan operasyonlara içerden destek veren hainler var.
Önümüzde iki seçenek var;
1-Ya dış güçlerin dediklerini yapıp terörle mücadeleden vazgeçip Suriye, Irak'tan çekilip sınırımızda terörist kürt devletinin kurulmasına müsaade edeceğiz. Kendi ülkemizde özerk Kürt devleti kurulmasına ses çıkarmayacağız sonra ABD ve emperyalist batının istediği İsrail yanlısı ve onların sözünden çıkmayan Kürt devletini tanıyacağız. Su kaynaklarımızı barajlarımızı bu terör devletine teslim edeceğiz. Havalimanı, nükleer santraller, barajlar, yerli savunma sanayi, yerli otomobil kısaca ülkemiz hayrına ne varsa vazgeçeceğiz. Dış politikada ABD, AB, NATO ne derse ona uyacağız. Türk ve İslam âlemine ihanet edeceğiz. Velhasılı emperyalizmin uşağı, güçsüz zayıf, silik bir Türkiye olacağız.
2-Ya da doğru bildiğimiz yolda ilerleyip, kısa vadede ekonomimiz zarar görse nde orta ve uzun vadede güçlü ekonomisi olan, tam bağımsız, dünyada sözü dinlenen, lider ülke, mazlumlara sahip çıkan, Türk ve İslam âleminin umudu büyük Türkiye lider ülke Türkiye olacağız.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları geçmişte tam bağımsız Türkiye için savaştı ve bize Türkiye Cumhuriyetini emanet etti.
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yeni Türkiye Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün yolundan ilerleyerek emperyalizme dersini verecek ve ekonomide tezgâhları bozarak, dünyada lider ülke olma yolunda ilerleyecektir.
Türk halkı şerefini, bağımsızlığını, geleceğini, bayrağını, vatanını, milletini, devletini kutsal bilir ve onun yolunda gereken özveriyi gösterir, gerekirse de şehit olup en yüksek mertebeye ulaşır.
Kurduğu 16 devletle dünyaya her zaman hükmetmiş biz Türkler, 17. Türk devleti Türkiye Cumhuriyeti ile yine dünyada lider ülke olma yolunda hızla ilerliyoruz. Türk dünyası, İslam âlemi ve ezilen, sömürülen dünya halklarının umudu büyük Türkiye, lider Türkiye dünyayı istedikleri gibi yöneten, başta ABD olmak üzere tüm emperyalistlere hesap soracak, haddini bildirecektir. O günler çok yakındır. 

Bu yazı toplam 2615 defa okunmuştur.
YORUMLAR
AZ BİLE
ALİ TAYAR
SAYIN BASKANIMIZI TAKTİR EDİYORUZ YAZDIKLARI AZ BİLE BU MİLLET BİRLİK BERABERLİĞİNİ MUHAFAZA ETTİĞİ MÜDDETÇE AMERİKA BİZE VIZ GELİR BİZ BİR TÜRKIYE DAHA BESLERİZ OSMANELİ ÖRNEKTİR SAĞ OL BASKANIM
17 Ağustos 2018 Cuma 09:13
176.237.134.36
u dönüşü YAPILMAZ
dört yoldan
BAHANEYLE,,,,,,,BUNU BURADA Yazılmasına izin veren,,,,bu imkanı tanıyan,,,,sayın osmaneli haber E çok teşekkürler.............TRAFİK KURALLARINA UYALIM UYMAYANLARI UYARALIM................üçüncü yılınız kutlu olsun,,,esenlikler OSMANELİ HABER
15 Ağustos 2018 Çarşamba 00:03
88.236.15.144
u dönüşü YAPILMAZ
dört yoldan
sayın başkanımızın BİZZATİ ANLATTIKLARI,,,GAYET NET,,,,,,,,,:::::::::::::::

http://www.osmanelihaber.com.tr/sehir-icinde-sadece-4-kavsak-olacaktir-3025h.htm

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
15 Ağustos 2018 Çarşamba 00:01
88.236.15.144
2. MANŞET
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Osmaneli Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 228 461 54 65 | Haber Yazılımı: CM Bilişim