• Bilecik16 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANI NABİ AVCI  OSMANELİ HABER GAZETESİNDE
30 Mart 2017 Perşembe 16:49

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANI NABİ AVCI OSMANELİ HABER GAZETESİNDE

Anayasa değişikliği referandum çalışmaları kapsamında Osmaneli’ne gelen Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Osmaneli Haber Gazetesini de ziyaret etti.

Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı 29 Mart Çarşamba günü Saat 10.30’da Osmaneli’ye geldi. Osmaneli Belediyesi Necla Hanım konağında kahvaltılı toplantıya katılan Bakan Avcı, daha sonra esnaf gezisi yaptı. Osmaneli Haber gazetesine de gelen Bakan Avcı, Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Mehmet Erdem tarafından karşılandı. Yazı İşleri Müdürümüz Mehmet Erdem Bakan Avcı’ya gazetemiz hakkında bilgi verdi. Gazetemizin Osmaneli’de ilk günlük gazete olduğunu belirten Mehmet Erdem, “Yedi buçuk aydan bu yana Osmaneli İlçemizde gazetemizi günlük olarak çıkartmaktayız. Osmaneli ilçemizin sorunlarına ve Osmaneli ilçemizde yapılan yatırım ve güzel işlere değinen gazetemizin günlük 250 tirajı vardır” dedi. Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı’da Osmaneli’de günlük gazetenin çıkması Osmaneli’nin gelişme yönünde attığı adımların hızlanmasına vesile olacağını söyleyerek, “Osmaneli’de günlük bir gazetenin yayın yapması çok güzel bir şeydir. Bu Osmaneli ilçemizin gelişmişlik düzeyini gösterir. Vatandaşlarımızın her konuda bilgilendirilmesi hususunda çok önemli bir görev yapıyorsunuz. Zor ama zevkli bir mesleğe sahipsiniz. Bu görevinizde sizlere başarılar diliyorum. Ayrıca Gazeteyi Osmanli’de yayın hayatına sokan gazete sahiplerini de böyle güzel bir girişim yaptıklarından dolayı tebrik ediyorum” dedi. Bakan Avcı gazetemizin basıldığı makineleri de inceledikten sonra gazetemizden ayrıldı. 

kultur-ve-turizm-bakani-nabi-avci--osmaneli-haber-gazetesinde.jpgkultur-ve-turizm-bakani-nabi-avci--osmaneli-haber-gazetesinde-2.jpgkultur-ve-turizm-bakani-nabi-avci--osmaneli-haber-gazetesinde-3.jpgkultur-ve-turizm-bakani-nabi-avci--osmaneli-haber-gazetesinde-4.jpg

Kaynak: Ramazan Düz
Bu haber toplam 1267 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
2. MANŞET
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Osmaneli Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 228 461 54 65 | Haber Yazılımı: CM Bilişim