• Bilecik13 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İNTERNET SİTESİ KURMAK ÇOK MU ZOR?
11 Ağustos 2017 Cuma 21:30

İNTERNET SİTESİ KURMAK ÇOK MU ZOR?

İletişim teknolojisinin çok geliştiği günümüzde, insanlar Bilgisayar başına oturarak, gitmeyi ve tatil yapmayı planladıkları şehir ve yöreleri, internet üzerinden görerek tanıma fırsatı buluyorlar. 
Bilecik ili Kuruluşun ve Kurtuluşun Beşiği olarak çok büyük öneme haiz bir ildir. Son yıllarda televizyonlarda oynayan DİRİLİŞ dizisi ile birlikte, Söğüt başta olmak üzere Bilecik ili, ülke genelinde gündemden düşmez oldu. Özellikle Bilecik İl ve ilçe belediyelerinin yapmış oldukları, kültür ve turizm konusundaki çalışmaları da Bilecik’in tanınmasında epeyce rol alıyor. Bilecik Kültürünün ve Turizminin tanıtılmasında, canlandırılmasında en önemli rolü üstlenmesi gereken Bilecik Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü, ne yazık ki sınıfta kalmış durumda. Yaklaşık 2 ay önce Osmaneli Haber Gazetesi olarak yapmış olduğumuz haberde, Bilecik Kültür ve Turizm İl Müdürlüğünün internet sitesinin yapım aşamasında olduğunu dile getirmiştik. Zaman zaman başka illerden gazetemizi ve bizleri arayan vatandaşlar, Bilecik’e gelmek istediklerini, hatta Bilecik’e turist kafilesi getirmek istediklerini fakat Bilecik Kültür ve Turizm İl Müdürlüğüne ait İnternet sitesinin halen yapım aşamasında olduğundan, Bilecik’le ilgili herhangi bir bilgiye ulaşamadıklarını söylüyorlar. Tarihi öneme haiz Bilecik ilinde, Tarih, Kültür ve Turizm mevcut iken, bir tek eksik olan Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü. Bir İl Müdürlüğü için internet sitesi (
http://www.bilecikkulturturizm.gov.tr) yapımı bu kadar zormudur ki yaklaşık 6 aydan bu yana Bilecik Kültür ve Turizm İl Müdürlüğünün İnternet sitesi halen yapım aşamasında. 

Kaynak: Mehmet Erdem
Bu haber toplam 941 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
2. MANŞET
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Osmaneli Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 228 461 54 65 | Haber Yazılımı: CM Bilişim