• Bilecik5 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BİLECİK’İN EĞİTİM ÖĞRETİMİ OSMANELİ’DE MASAYA YATIRILDI
25 Eylül 2017 Pazartesi 16:16

BİLECİK’İN EĞİTİM ÖĞRETİMİ OSMANELİ’DE MASAYA YATIRILDI

İl Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılında Yapılacak Çalışmalar ve Motivasyon Toplantısı, 23-24 Eylül 2017 tarihlerinde Osmaneli Belediyesi Yunus Söylet İçmeler Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Şifalı sularıyla bilinen, her yıl il genelinden ve il dışından birçok ziyaretçiyi ağırlayan tesislerde gerçekleştirilen toplantıya Bilecik Valisi Tahir Büyükakın, Osmaneli Kaymakamı Edip Çakıcı, Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Birim Amirleri, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve İlçe Şube Müdürleri katıldılar.

BİLECİK’İN EĞİTİM ÖĞRETİMİ OSMANELİ’DE MASAYA YATIRILDIToplantıda geçtiğimiz eğitim öğretim yılının kısa bir değerlendirmesi yapıldı. 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı’nda yapılacak çalışmalar, ulusal ve yerel projeler görüşüldü. Eğitimdeki başarı çıtasının Bilecik için nasıl daha yukarılara çekilebileceği konusunda görüş ve öneriler alındı. Bu konuda İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinin gerçekleştireceği faaliyetler gözden geçirildi. Vali Tahir Büyükakın ve Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin de yaptıkları konuşmalarla eğitim öğretim hizmetlerinin daha etkili ve nitelikli hale gelmesi konusundaki düşüncelerini dile getirdiler.

bilecik’in-egitim-ogretim.jpg

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Bilecik Valisinin de katılımıyla gerçekleşen toplantının çok yararlı geçtiğini ve 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı için güçlü bir motivasyon sağladığını dile getirdi. Toplumların yükselmesinin ve ileriye gitmesinin yolunun eğitimden ve genç nesli iyi yetiştirmekten geçtiğini ifade eden Durmuş, “Bu anlamda eğitim konusunun toplumun bütün kesimlerini yakından ilgilendirdiğini, Kendisi de bir akademisyen olan Sayın Valimizin, Osmaneli Belediye Başkanımızın ve Osmaneli Kaymakamımızın toplantıya katılımlarının ve tecrübeleriyle verdikleri katkıların bizim açımızdan çok yararlı oldu” dedi. İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş Toplantıyı, şifalı sularıyla, muhteşem doğasıyla gönüllere ferahlık veren Osmaneli ilçemizdeki Yunus Söylet İçmeler Tesisleri’nde gerçekleştirmekten de son derece mutlu olduklarını dile getirdi. Eğitime verdikleri önem ve kendilerine verdikleri destek dolayısıyla Bilecik Valisine, ev sahipliklerinden dolayı Osmaneli Belediye Başkanına, Osmaneli Kaymakamına ve Osmaneli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne, toplantıya katılan İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticilerine teşekkür etti.   

bilecik’in-egitim-ogretim-2.jpg

 

Kaynak: Ramazan Düz
Bu haber toplam 935 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
2. MANŞET
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Osmaneli Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 228 461 54 65 | Haber Yazılımı: CM Bilişim