• Bilecik23 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“31 MART OSMANELİ’DE DEĞİŞİM ZAMANI”
12 Mart 2019 Salı 18:15

“31 MART OSMANELİ’DE DEĞİŞİM ZAMANI”


MHP Osmaneli İl Genel Meclisi üyesi Hasan Eroğlu gazetemizi ziyaret etti. Gazetemizde Yazı işleri Müdürü Mehmet Erdem tarafından karşılanan Hasan Eroğlu, “Şimdi Değişim Zamanı. Osmaneli’de bazı şeylerin değişmesinin vakti geldi” dedi. 
5 yıldır Osmaneli Belediye Meclisind MHP üyesi olarak görev yaptığını, Osmaneli ilçesine gelen birçok hizmete, MHP gurubu olarak destek verdiklerini, Osmaneli’ne çakılacak her çiviye bir keser de kendilerinin vuracağını söyleyen İl Genel Meclisi Üyesi Hasan Eroğlu, “Uzun yıllardır Osmaneli’de esnaflık yapmaktayım. Osmaneli’nin gerek merkezinin, gerekse köylerinin sorunlarını gayet iyi biliyorum. Bu sorunların çözümünde nasıl ki 5 yıl boyunca Belediye Mecliimizde uğraş verdiysek, İl Genel Meclisinde de Osmaneli ilçemiz için, Osmaneli’nin daha yaşanabilir bir kent olması için çalışmalarımızı yapacağız. Özellikle 27 köyümüzün sorunlarını tek tek tespit ettik. Bu sorunların çözümleri noktasında projelerimizi hazırladık. 1 Nisan tarihi itibariyle çözümler konusunda çalışmalarımıza başlayacağız. Allah’ın izni, Osmanelili hemşehrilerimizin teveccühü ile Belediye Başkanlığını da Osmaneli’de kazanarak, Belediye ve İl Genel Meclisi üyesi olarak el ele vererek, Osmaneli ilçemizi hak ettiği yere getireceğiz. Ben Osmanelili hemşehrilerimize sadece şunu söylemek istiyorum. “Şimdi Değişim zamanı, yeni yüzlere, yeni fikirlere, yeni kadrolara şans verme zamanı. 31 Mart’ta Osmanelili hemşehrilerimizin Osmaneli’yi ehil ellere teslim edeceğine gönülden inanıyorum” dedi. 
Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Mehmet Erdem’de MHP İl Genel Meclisi Adayı Hasan Eroğlu’na çalışmalarında başarılar diledi. 

 

Kaynak: Tuğba TIRPAN
Bu haber toplam 1173 defa okunmuştur
YORUMLAR
MERT OLALI
KİM OLACAK
YAV DERE GEÇERKEN AT DEĞİŞMEZ KİMİN ARABASI GİDİYOSA ONA BİNİLMEZ MERTLİK BOZULDU
13 Mart 2019 Çarşamba 17:26
176.237.163.159
GİDİŞAT BELLİ GİBİ
RIZA
İL GENEL MECLİSİ ÜYELİĞİNİ HASANEROĞLU ALABILIRDE BAŞKANLIK BEKİR TORUNUN OLABILIR
13 Mart 2019 Çarşamba 15:12
31.145.108.102
Muhammet
Mustafa Kürek’e eskiden MHP’li diyenler Münür Şahin’in eskiden DSP’li olduğunu unuttu. Yerel seçimlerde parti ayrımı yapmayın kişiye oyunuzu verin. Osmaneli için kim faydalı olacaksa ona oyunuzu verin. Ama Allah’ın size vermiş olduğu akılı kullanarak yapın bunu. Bağımsız adayın AKP’ye geçişi yalan oldu ve seçildiği taktirde Osmaneliyi karanlık günler bekliyor olacak. İller Bankasından gelen paranın nerelere kesildiğini gidip bir sorun şimdiden hükümet baskısı yapılmaya başlandı daha fazlası olck
13 Mart 2019 00:02
46.106.97.41
2. MANŞET
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Osmaneli Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 228 461 54 65 | Haber Yazılımı: CM Bilişim